پخش انواع دان جوجه مرغ یکروزه

پخش انواع دان جوجه مرغ یکروزه چگونه صورت می گیرد ؟ امروزه انواع مختلفی از جوجه مرغ های یکروزه گوشتی، تخمی و زینتی در مراکز معتبر پرورش می یابند که برای این جوجه ها دان و خوراک خاصی تولید می گردد و توسط مراکز معتبر این محصولات توزیع و پخش می شود.
جوجه مرغ های یکروزه پرورشی پرنده هایی با حساس ترین شرایط می باشند که تا بیست و چهار ساعت بعد از تولد به هیچ آب و غذایی محتاج نیستند اما بعد از یکروزه باید از آب و دان مقوی بهره مند گردند به همین خاطر بحث تغذیه این طیور از اهمیت بالایی برخوردار است و با استفاده از بهترین مواد خوراکی دان های مصرفی شان تولید می گردد.

دان جوجه مرغ یکروزه

برای جوجه مرغ های یکروزه انواع مختلفی دان آماده یا کنستانتره و استارتر وجود دارند و افزودنی های گوناگونی در این خصوص تولید شده اند که باعث می شوند جوجه ها رشد و نمو خوبی داشته باشند و در خصوص ابتلا به بیماری ها از خود مقاومت نشان دهند.
این جوجه های ضعیف اگر بتوانند سه هفته اول را با سلامت کامل سپری کنند یعنی از خطر گذشته اند و درصد زنده ماندن شان بسیار بالاست و حفظ سلامتی شان در گرو دان مقوی و سالم می باشد به همین علت است که دان مرغ برای این جوجه ها از بهترین کیفیت برخوردار است و با مرغوب ترین مواد اولیه فرموله می گردد.
استارتر ها از مناسب ترین مواد غذایی برای جوجه های یکروزه اند که بصورت آماده عرضه می شوند و برای اینکه ارزش تغذیه ای بیشتری داشته باشند از افزودنی ها استفاده می شود مثلا در دان مصرفی شان از مکمل های پروتئینه، پری بیوتیکها، پروبیوتیکها، مولتی ویتامین یا دیگر افزودنی ها استفاده می شود.
ناگفته نماند که تمامی این افزودنی ها و دان های مقوی هم اکنون بصورت عمده پخش می شوند و با درجه کیفی بالا بفروش می رسند.

دان جوجه مرغ یکروزه

پخش انواع دان یکروزه

با توجه به خوبی ها و مزایای فراوان این محصول شگفت انگیز امروزه کار تولید این محصول با بالا ترین کیفیت در حال انجام می باشد.تولید کنندگان  با توجه به رشد علم و تکنولوژی و با به روز ترین دستگاه ها به کار تولید این محصول بی نظیر با در نظر گرفتن تمامی شرایط سعی بر این داشته اند که بهترین و با کیفیت ترین محصول را ارائه دهند
در نهایت با تولید یک محصول عالی و بی نظیر که کار رشد بهتر جوجه ها و همچنین سود مرغداران را به بالا ترین سطح می رساند عرضه و پخش خواهد شد.

دان جوجه مرغ یکروزه

فروش عمده دان جوجه مرغ

فروش عمده دان جوجه مرغ امروزه در این صنعت متقاضیان و مشتریانی زیادی را دارا می باشد که به دنبال ان می گردند.
تغذیه روز های اول جوجه ها نقش بسیار بسزایی در تولید و پرورش مرغ خوب را ایفا خواهد کرد.تغذیه مناسب و یا غیر مناسب تفاوت های زیادی را در سرنوشت دوره پرورش ایجاد می کند.خوراک ها در این دوره از پرورش جوجه ها علاوه بر این که باید دارای ارزش غذایی بالا وبسیار غنی باشد،بلکه شکل ظاهری دان ها نیز بسیار مهم می باشد و باید با توجه به ساختار جوجه ها با بالا ترین کیفیت تولید گردد.
این مجموعه ی بزرگبا در نظر گرفتن تمامی این مهم ها و با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین کادر و کارشناسان تمام تلاش خود را کرده تا بهترین ها را به مشتریان خود ارائه دهند تا رضایت عزیزان را به بالا ترین حد ممکن برسانند.

دان جوجه مرغ یکروزه

 

قیمت دان مرغ

ایا می دانید جوجه های یکروزه برای رشد بهتر به چه چیزی نیاز دارند؟ایا دان های موجود در بازار به نسبت قیمتی که دارند برای پرورش خوب به صرفه می باشد؟
مرحله پرورش مرغ در مرغداری ها اغلب ۴۵ روز به طول خواهد انجامید.از مهم ترین و حساس ترین مراحل پرورش خوب و عالی روز های اولیه می باشد.
در روز های اول پرورش جوجه ها به پروتئین بیشتری نیاز دارند که این امر مستلزم این می باشد که منابع تامین انرژی و پروتئین مانند سویا بیشتری در دان ها استفاده شده باشد.
از ان جایی که اندازه دان ها در این مرحله بسیار مهم می باشد،استفاده از دان هایی که با قطر ۲ میلی متر می باشند بسیار مناسب می باشد.
در دان های اماده علاوه بر ذرت و سویا از مواد معدنی و ویتامینه نیز براب بالان کردن بهتر جیره بهره گرفته شده است.
البته با توجه به نوسانات بازار کشور و تحریم های اقتصادی و همچنین کیفیت های مختلف قیمت این محصول بی نظیر متغیر می باشد،اما تولید کنندگان با تولید بیشتر و با کیفیت سعی بر این داشته که قیمت این محصول را تا حدی ثابت نگه دارند.

دان جوجه مرغ یکروزه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما