قیمت روز بهترین دان مرغ تخمگذار اعلا

انواع مختلفی از بهترین دان های تولید شده برای مرغ های تخمگذار امروزه در بازار خرید و فروش خوراک ارائه می گردند که با کیفیت اعلا و با بهترین قیمت روز در معرض فروش قرار می گیرند.
دان مرغ تخمگذار محصولی ست که برای مرغ های تخمی در فارم های بزرگ استفاده می شود و در خصوص تامین نیازهای غذایی طیور تخمی و همچنین اصلی ترین نیازهای شان می تواند به خوبی نقش تامین کننده را ایفا کند.
دان مرغ تنها یک غذا برای طیور محسوب نمی شود بلکه ضامن سلامتی شان بوده و مرغ ها می توانند با آن تولید بهتری از خود نشان دهند.
امروزه برای هر دسته از مرغ های گوشتی یا تخمی و پرورشی دان مخصوصی تولید و توزیع می گردد که بسته به نوع و نژاد مرغ یا سن و وزن شان دارای ترکیبات متفاوتی هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دان مرغ تخمگذار

همانطور که گفتیم برای هریک از نژادهای مختلف طیور دان خاص به خودشان تهیه شده که در خصوص مرغ های تخمگذار نیز اینچنین است و دان خاصی برای این دسته از مرغ ها تولید می شود.
در دان مرغ تخمگذار بهترین مواد معدنی و خوراکی ها یا مکمل ها بکار می روند و از هر نظر مرغ های تخمی را تامین می سازند.
عوامل مختلفی موجب توقف تخمگذاری می شود که یکی ازین عوامل دان می باشد بدین صورت که اگر دان مصرفی مرغ ها هیچ کمبودی نداشته باشد و از بهترین مواد و بهترین کیفیت برخوردار باشد نه تنها مرغ های تولید تخم بهتر دارند بلکه از نظر کمی هم تولید بالا رفته و تخمگذاری هیچگاه متوقف نمی شود اما وجود کمبود یک ماده معدنی در دان مرغ تخمگذار موجب کاهش تولید، کاهش کیفیت تولیدات یا توقف تخمگذاری خواهد شد ازین رو امروزه دان هایی که برای مرغ های تخمی تولید می شوند تمامی ملاک های یک دان باکیفیت و اعلا را دارند و در تولید بیشتر تخم مرغ نیز تاثیر بسیار بالایی می گذارند.
امروزه دان هایی که برای این مرغ های تخمگذار تهیه می شوند در بازار با بهترین کیفیت و با قیمت روز ارائه می گردند و در راستای تولید بهترین محصولات پروتئینه و ویتامینه مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین دان مرغ تخمگذار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما