قیمت دان مرغ

قیمت دان مرغ را از کدام منبع معتبر جستجو کنیم؟دلایل استفاده از دان مرغ در صنعت مرغداری چیست؟تغذیه یکی از مهم ترین اصول برای پرورش مرغ ها با سلامت کامل و گوشتی شدن مرغ ها می باشد.
باید این را بدانیم که نیاز های بدن مرغ ها با یک دیگر متفاوت می باشد ،و همین امر نیز ملزم این می باشد که از مواد غذایی و مکمل های متفاوت برای تغذیه مورد نیاز ان ها استفاده کنیم.مرغ ها هر کدام دوره های مختلفی در رشد خود را دارند و در هر دوره خاص باید تغذیه مختص به همان دوره برای ان ها استفاده شود.همچنین بایستی فرمول های خاصی توسط متخصصین به جوجه داده شود تا بیشترین بازدهی از دان ها دریافت شود.

قیمت دان مرغ

از مهمترین بخش ها انتخاب دان مورد نظر برای قیمت دان مرغ تمام شده است.البته لازم می دانیم که فقط قیمت دان مرغ نباید مهم باشد زیرا اصل اول خوراک خوب و مقوی برای رشد ان ها می باشد تا مرغ ها گوشتی تر و سالم تر باشند.
کیفیت و دانسته های دان مصرفی باید طبق استاندارد های نیاز بدن مرغ باشد،در صورت اجرا نشدن این اعمال رشد مرغ ها به دلیل عدم رسیدن مواد کافی با مشکلاتی مواجه خواهد شد و چه بسا ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
قیمت دان مرغ به کیفیت،نوع مصرف،نوع مصرف،نحوه تولید و غیره بستگی دارد.البته قیمت دان مرغ گوشتی با قیمت دان مرغ تخم گذار متفاوت است.

قیمت دان مرغ

قیمت دان مرغ برای خرید

در سالیان اخیر به دلیل مزایای بسیاری که استفاده از دان های آماده مرغ برای پرورش دهندگان مرغ دارد موجب شده خرید این محصول بی نظیر به طور چشم گیری افزایش یابد.
خرید دان مرغ توسط مرغداران به چند روش معمول می باشد.مرغداران بومی و صنعتی به مراکز فروش دان در بازار که به صورت خرده به فروش می رسد مراجعه کرده و و دان و مواد غذایی مورد مصرف برای مرغ های خود را خریداری می کنند،و یا به صورت انلاین از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید و ثبت سفارش کرده،و قیمت دان مرغ را با قیمت درب کارخانه و کم ترین سود دریافت می کنند که از نظر اقتصادی بسیار مرقوم به صرفه می باشد.

قیمت دان مرغ

دلایل انتخاب دان مرغ

انتخاب دان مرغ متناسب با دوره پرورش ان ها ملزم فاکتور های خاصی است که تمامی مرغ داران برای پرورش بهتر و کم خطر تر باید ان ها را در نظر بگیرند.این فاکتور های مهم عبارتند از:

  • دان مرغ با کیفیت و مرغوب باشد.
  • از بو و طعم خوبی برخوردار باشد و بوی ترشیدگی ندهد.
  • از نظر بهداشتی عاری از هر گونه میکروب و قارچ و… باشد.
  • سهولت در حمل و نقل و امکان مرجوع دادن دان در صورت نا رضایتی.
  • یکی از عوامل مهم دیگر با توجه به دارا بودن همه ی موارد بالا , از قیمت مناسبی بر خوردار باشد.

این فاکتور ها و اصل های مهم باید همیشه برای مرغ داران سوای قیمت دان مرغ در نظر گرفته شود تا پرورش خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده و مرغ های سالم و گوشتی در پایان دوره برای خود فراهم کنند.

قیمت دان مرغ

صادرات دان مرغ

قیمت دان مرغ مناسب و کیفیت بالای دان مرغ تولید شده در کشور سبب افزایش چشمگیر و روز افزون صادرات این محصول به کشور های دیگر شده است.تولید کنندگان دان مرغ با تولید و عرضه بهترین محصول و با کیفیت ترین ان ها به سراسر کشور و همینطور چند تا از کشور های همسایه حتی اروپایی،تلاش می کنند تا بتوانند با بالا بردن کیفیت و کمیت این محصولات و در مهم ترین امر بالا بردن راندمان اقتصادی مرغداران را در پی داشته باشد.

ویژگی های بالا و عالی دان مرغ باعث شده علاوه بر مرغداری های داخل کشور،کشور های دیگر نیز برای پرورش مرغ های از این ماده غذایی کامل و با کیفیت که در نهایت باعث سود فراوان و راندمان بالای اقتصادی برای ان ها می شود استفاده کنند.البته امروزه محصولات دیگری نیز برای خوراک طیور به کشور های همسایه صادر می شود که این محصولات عبارتند از:روغن خوراک طیور،روغن سویا طیور،دان مرغ کنستانتره و….

قیمت دان مرغ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما