قیمت دان مرغ خانگی

مرغ پرنده ای است که هم گوشت و هم تخم مرغ آن در سبد اصلی غذایی ما همواره موجود است و از این رو پرورش آن در ابعاد گسترده در مرغداری ها یا حتی در گستره کوچک خانگی رواج دارد.
در آنچه که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که در هر ابعادی، حتی خانگی، تغذیه مرغ باید اصولی انجام شود تا سلامت حیوان و به ویژه بازدهی تخم گذاری آن تضمین شود.
دان مرغ باید از کلسیم، فسفر، مواد ویتامینه و معدنی کافی برای تامین نیازهای بدن پرنده به طور کامل برخوردار باشد،  ولو اینکه در خانه نگهداری شود.

قیمت دان مرغ خانگی

تهیه دان مرغ کامل از این نظر که تمامی ویتامین ها و مکمل های مورد نیاز را داراست و فرد مجبور نیست هر یک را جداگانه خرید کند هم از لحاظ استفاده بسیار آسان است و هم از لحاظ قیمت به صرفه است.
ماهد پروتئین، انواع دان مرغی و طیور را با فرمول کامل تحت نظر پزشکان مجرب و متخصص تغذیه طیور با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

قیمت دان مرغ خانگی

مصرف دان های مرغ خانگی علاوه بر راحت تر کردن کار پرورش دهندگان مرغ، موجب افزایش راندمان اقتصادی آن می گردد که به همین منظور در چند سال اخیر استفاده از آن به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

معمولا دان مرغ بر اساس نوع مصرف و سن مرغ و مقدار مصرف و افزودنی های دیگر و همچنین کیفیت محصول، درجه بندی و قیمت گذاری می شود.

مشتریان می توانند با دسترسی آسان و ۲۴ ساعته به سایت های اینترنتی معتبر و فعال در این زمینه از به روزترین و مناسب ترین قیمت این محصول اطلاع پیدا کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

قیمت دان مرغ خانگی

 

خرید دان مرغ خانگی

مزایای دان های آماده موجب شده تا امروزه علاوه بر مرغداری های صنعتی، مرغداری های بومی و سنتی نیز تمایل به استفاده از دان های آماده برای پرورش طیور خود کنند.

به خاطر در دسترس نبودن کارخانه های تولید دان آماده برای مرغداری های بومی و سنتی، بهترین روش برای دستیابی راحت به این محصول خرید دان به صورت اینترنتی یا آنلاین می باشد.

قیمت دان مرغ خانگی

 

ویژگی های دان مرغ خانگی مرغوب

با توجه به این که استفاده از دان مرغ خانگی مرغوب و با کیفیت، بازدهی بهتری برای پرورش انواع مرغ به وجود می آورد، مرغداری های صنعتی و بومی هم ترجیح می دهند برا بالا بردن کیفیت محصول شان از دان مرغ مرغوب استفاده کنند.

از ویژگی های بارز دان مرغ خانگی مرغوب می توان ترکیب غذایی کامل و مغذی این محصول برای انواع مرغ های تخم گذار و گوشتی اشاره نمود.

قیمت دان مرغ خانگی

 

بازار فروش دان مرغ خانگی

در چند سال اخیر استفاده روزافزون از دان مرغ خانگی به دلیل مزایای فراوانی که دارد، بازار فروش آن را تا حد زیادی گسترش داده است.

از جمله شیوه های فروش دان مرغ خانگی می توان به فروش به صورت اینترنتی یا همان آنلاین اشاره کرد.

با این روش مشتریان راحت تر به نوع دان مورد نظرشان و همچنین قیمت های آن در بازار دست پیدا می کنند و می توانند با صرف هزینه ای کمتر برای تهیه آن اقدام می کنند.

قیمت دان مرغ خانگی

تولید کنندگان دان مرغ خانگی

تغذیه مرغ بوسیله دان مرغ خانگی امری بسیار آسان با ضریب خطایی بسیار پایین است که به  طور ویژه ای مورد توجه پرورش دهندگان این صنعت قرار گرفته است.

امروزه تولید کنندگان دان مرغ با توجه به پیشرفت تکنولوژی خیلی راحت تر و سریع تر می توانند دان مرغ مرغوب را به صورت فرموله و کنسانتره تهیه و به بازار عرضه کنند که مشتری هم با رضایت کامل و خاطری آسوده آن را تهیه و مورد استفاده طیور قرار دهد.

قیمت دان مرغ خانگی

صادرات دان مرغ خانگی

دان مرغ خانگی به دلیل کیفیت بالا می تواند نقش عمده و بسزایی را در حوزه صادرات به خود اختصاص دهد.

این محصولات با توجه به دارا بودن استانداردهای بین المللی و رعایت تمام فاکتورهای کیفی به کشورهای دیگر به ویژه کشورهای همسایه صادر می گردد.

خریداران می توانند با استفاده از سایت های اینترنتی معتبر نسبت به خرید آسان و مطمئن این محصول در کمترین زمان ممکن با قیمتی مناسب اقدام نمایند.

قیمت دان مرغ خانگی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما