قیمت دانه پارس

قیمت دانه پارس را از کجا پیدا کنیم؟۱قیمت دانه پارس چند است؟قیمت دانه پارس  با توجه به چه عواملی تعیین و به دست مشتریان دانه پارس می رسد؟آیا قیمت دانه پارس نسبت به مزایایی که دارد به صرفه و قابل خریدمی باشد؟آیا قیمت دانه پارس برای استفاده سالن های بزرگ مرغداری که حجم بالایی برای مصرف و جیره غذایی مرغ های خوددارند به صرفه و خرید آن سسود و راندمان این سالن های بزرگ را به حد اعلی میرساند؟قیمت دانه پارس  در بازار داخلی و باذ خرید های حضوری بهتر پیدا می شود یا با خرید از اینترنت و فروشگاه های بزرگ تجاری  در اینترنت؟تمامی این سوال های مرغداران و مشتریان عزیز دانه پارس را در این مطلب براایتان گزاشته ایم.

قیمت دانه پارس

قیمت دانه پارس  با توجه به مواد و وسایلی که در آ به کار رفته تعیین شده و اغلب کارخانه تولیدی این محصول شگفت انگیز و کار آمد قیمت دانه پارس را تعیین می کنند.
قیمت دانه پارس با توجه به شرایط فعلی ارز در درون کشور و تحریم های  اقتصادی که از جانب کشور های غربی کشور ما متمل است ثابت نیست زیرا ترکیبات مقوی و عالی که این محصول دارا می باشد داررای قیمت های متفاوتی است و دائم نیز در حال تغییر می باشد.
قیمت دانه پارس  با توجه به مزایای بسیار فوق العاده ای که دارد بسیار به صرفه و خرید عمده آن برای مشتریان عزیزی که حجم سالن ها  و مرغ های بزرگی دارند عالی است.دانه پارس یک جره غذایی فوق العاده و به صرفه است که کار را برایی مرغداران بسار آسان می کند زیرا مشتریانی که تجهیزات مرغداری خوبی را در سالن ههای خود دارا می باشند به راحتی می توانند تمام مواد مورد نیاز برای بدن تمامی مرغ ها که با فرمول های خاص دان استارتر جوجه توسط کارشناسان خبره و معتبر ساخته می شود را به بدن مرغ های خود رسانده و با افزایش وزن و میزان سالم ماندن جوجه ها در هفته اول پرورش که مهم ترین دوره برای مرغداران است نهایت سود را برده و از میزان سود و راندمان بالای اقتصادی برخوردار شوند.
قیمت دانه پارس در بازار های شهری و فروشگاه ها بسیار بالا بوده و قدرت خرید را از مشتریان و طیور داران عزیز خواهد گرفت زیرا این وسط سود جویان و دلالان وجود داشته و خود فروشگاه نیز قیمت دانه پارس را بالا برده و قیمت چندین برابری به آن میدهند.
اما پیشنهاد ما برای خرید دانه پارس و اینکه چرا از ما خرید کنید.

قیمت دانه پارس

خرید با بهترین قیمت دانه پارس

دانه پارس همانطور که گفتیم یک دانه عالی و پر مزایا برای مرغ ها می باشد و به چند طریقر می توان این محصول بی نظیر را خریداری کرد. امروزه دیگذر همه در اینترنت بازار دارند و قیمت ها در اینترنت بسیار نزدیکم تر به قیمت درب کارخانه است زیرا در این بین ما با حذف کردن دلالان و سود جویان با قیمت درب کارخانه و محصول واقعی را به شما تحویل می دهیم.
شما می توانیید با تماس گرفتن و همچنین گرفتن مشاوره رایگان از ما بهترین خرید را برای خود به ارمغاند بیاورید. دانه مرغ پارس با بالا ترین کیفیت و به روز ترین دستگاه ها ساخته شده و سالم ماندن جوجه های شما را با ترکیبات و مواد به کار رفته فوق العاده ای که دارد به بالا ترین حد ممکن رسانده و سود و راندمان اقتصادی شما را به بالا ترین حد ممکن می رساند.

قیمت دانه پارس

ویژگی های دانه مرغ پارس

دانه مرغ پارس از بهترین راهها و روش ها برای جیره غذایی طیور می باشد.ویژگی های فراوان این محصول بی نظیر اکثر طیور داران و مرغداران به سمت این محصول شگفت انگیز کشانده است.در دانه مرغ پارس مواد و افزودنی هایی به کار رفته است که مرغ های تخم گذار در صورت استفاده از این محصول بی نظیر تخم های با کیفیت تر و با پروتئین بیشتر تولید می کنند و به همان نسبت هم مرغ های گوشتی بهتری تولید می کنند.کنجاله سویا،ویتامین های گروه ب،ویتامین ای،ویتامین دی،ویتامین ا،توکسین بایدنر،نمک،روی،سلنیوم،فسفات،مولتی انزیم،کلراید،و گلوتن ذرت،برخی مواد به کاررفته در این دان ها هستند.این ترکیبات و تمامی این مواد معدنی از طریق خوراکی هایی مثل ذرت،کنجاله،سبوس گندمو جو یا برنج،پودر گوشت،ضایعات خشک شده کشتارگاهی،پودر استخوان،وسایر مولتی ویتامین ها و مکمل ها تهیه شده و باعث تقویت مرغ می شوند.

ویژگی های دانه مرغ پارس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما