قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری

قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری را از چه سایت هایی پیدا کنیم؟قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری در بازار های اینترنتی با بازار های داخل شهری و فروشگاهی تفاوت زیادی دارد و به همین دلیل بیشتر مشتریان برای کاهش اتلاف وقت و خرید آسان تر از این روش آسان آستفاه می کنند.

 

قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری

قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری روزانه در حال تغییر می باشد.این تغییرات اغلب به دلیل نوسانات بازار داخل کشور بوده و همچنین تحریم های اقتصادی نیز در ان بی تاثیر نمی باشد.
دانخوری های اتوماتیک مرغداری که در تولیدی های برتر کشور ساخته شده و روانه بازار می شوند دارای سیستمی بسیار پیشرفته هستند که نیاز به کارگران و نیرو های انسانی را در مرغداری ها به حداقل می رساند.همین امر باعث کاهش هزینه های اقتصادی و سلامت کامل جوجه ها و…می شود.

دانخوری های اتوماتیک مخصوص مرغداری به منظور تغذیه بهتر و طبیعی تر و سالم تر جوجه ها در روز های اول زندگیشان که مهم ترین دوره در پرورش مرغ نیز به حساب می اید وارد سالن های پرورش مرغ شده تا دان ها به صورت مساوی و تنظیم شده ای به کل سالن پخش شوند.
قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری معمولا از نمونه های ساده ان مقداری گراانتر می باشد و هزینه بیشتری را برای شما در بر خواهد داشت اما کیفیت و دقت در پرورش طیور شما را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد و باعث رشد و رونق اقتصادی فراوان مرغداران عزیز می شود.

دانخوری های اتوماتیک در کنار آبخوری اتوماتیک امروزه کار پرورش طیور را در سالن های بزرگ به سهولت رسانده و پرورش طیور را به راحت ترین حد ممکن رسانده است.

قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری

انواع دانخوری اتوماتیک

دانخوری های دستی اغلب برخی مشکلات را برای مرغداران ایجاد می کرد که صبر و حوصله مرغداران را از بین می برد،اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دانخوری های اتوماتیک با اسان کردن کار مرغداران طرفداران زیادی را در این صنعت پیدا کرده است.
انواع دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری عبارتند از:

  • دانخوری اتوماتیک بشقابی
  • دانخوری اتوماتیک زنجیری

سیستم دانخوری زنجیری از اولین سیستم های دانخوری اتوماتیک در صنعت پرورش طیور می باشد.

جنس دانخوری زنجیری اغلب از ورقه های گالوانیزه و ورقه های آهنی با کیفیت های گوناگون می باشد.دانخوری زنجیری دارای قابلیت های فراوانی از جمله قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.این سیستم فوق العاده قابل استفاده در سالن های پرورش انواع طیور،از جمله،مرغ تخمگذار،مرغ مادر، مرغ های گوشتی که در قفس کار پرورش آن ها انجام می گیرد می باشد.

این نوع از دانخوری کار با ان ها بسیار ساده می باشد و نیازی به مدیریت و نیروی کارگری نخواهد دشت.

قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری

دانخوری بشقابی تمام اتوماتیک

این دان خوری تمام اتوماتیک خود دارای اجزا های گوناگونی می باشد که در زیر برایتان گذاشته ایم:

  • بشقاب
  • لوله دانخوری
  • موتور
  • گیربکس
  • سیم بکسل

دانخوری بشقابی اتوماتیک با جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده و خود دانخوری بشقابی نیز جدید ترین و به روز ترین سیستم دانخوری موجود در بازار می باشد.

این دانخوری ها در اشکالی مختلف اعم از:بیضی،گرد و پروانه ای تقسیم می شوند.این دانخوری عالی مزیت های فراوانی را دارا می باشد که عبارتند از:
۱ـ آلوده نشدن دان ها ۲ـ قابلیت تنظیم ورود دان ۳ـ توزیع یکنواخت در سراسر سالن ۴ـ کاهش هدر رفت دان۵ـ قابلیت تنظیم ارتفاع را نام برد.تمامی این عوامل و مزایا باعث سهولت در پرورش طیور و به سالم ترین روش می شود که امروزه بازار و رونق اقتصادی فراوانی را برای مرغ داران به وجود آورده است.

قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری

دانخوری و آبخوری طیور

از اصلی ترین عامل ها و عناصر اصلی در پرورش خوب طیور اب و دان آن ها می باشد،در نتیجه تجهیزات مرغداری اعم از آبخوری و دانخوری که بتواند به بهترین شکل ممکن این مواد غذایی را به دور از هر نوع آلودگی به ان ها برساند بسیار مهم و حیاتی است.

شما مشتریان عزیز برای خرید خوب با نازل ترین قیمت می توانید با ما در تماس باشید.

قیمت دانخوری اتوماتیک مخصوص مرغداری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما