آراد برندینگ
خانه / کنستانتره دان مرغ / قیمت خوراک طیور

قیمت خوراک طیور

قیمت خوراک طیور روزانه چند است ؟ مراکز خرید و فروش خوراک ویژه طیور کجاست و انواع مورد استفاده در سالن های پرورش طیور چیست و آشنایی با تولید کنندگان خوراک طیور و صادرات خوراک طیور به چه کشورهای است و چگونه صورت می گیرد.

قیمت خوراک طیور :

قیمت خوراک طیور مرغوب و با کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد این به منظور دسترسی آسان مشتریان به نرخ روزانه انواع محصولات خوراک ویژه طیور صورت گرفته است .

روزانه قیمت محصولات خوراک مرغوب طیور به خاطر نوسانات بازار در حال تغییرات است به همین دلیل ، نیاز به ، بروز رسانی شدن نرخ آن ، از اهمیت فراوانی برخوردار است .قیمت خوراک های طیور اغلب وابسته به کیفیت و مقدار مصرف طیور داران و مرغداران می باشد.این محصولات شگفت انگیز با قیمت های مختلف توسط تولیدی ها و شرکت های داخل کشور به عنوان  جیره غذایی طیور به فروش می رسد.البته قیمت  خوراک طیور با توجه به تحریم های اقتصادی و نوسانات بازار کشور متغیر بوده و قیمت انچنان ثابتی را دارا نمی باشد.

خرید فروش خوراک طیور :

خرید و فروش دان مرغ ر به صورت های مختلف ، برای مشتریان این محصول قابل دسترسی است .

روش های متداول یا به صورت حضوری از شرکت های پخش عمده صورت می گیرد و یا از طریق آنلاین با ثبت سفارش از سایت های معتبر انجام می شود که به خاطر آسانی کار مورد توجه خریداران خوراک طیور قرار گرفته است .امروه با توجه به مزایای فراوان و رشد رونق اقتصادی که این محصولات بی نظیر دارد امروزه بیشترین طرفدار را از سوی طیور داران و مزرعه داران را دارا می باشد.بیشتر این مشتریان عزیز با توجه به استفاده این محصولات در صنعت خود و با بهره برداری از مزایای عالی ان ها رضایت کافی را داشته اند،همین امر بسیا دیگری از طیور داران را به سمت این محصولات عالی و فوق العاده کشانده است.چند راه خرید این محصولات به صورت زیر می باشد:

  • مراجعه به فروشگاه های پخش درون هر شهر
  • مراجعه به نمایندگی های مجاز خوراک طیور
  • مراجعه به مراکز اینترنتی معتبر و خرید به صورت آنلاین

 

انواع خوراک طیور 

شرکت های زیادی انواع خوراک طیور مختلف گوشتی و همچنین طیور تخم گذار را تامیین می کنند که برای رشد بهتر و مطلوب تر تمام تلاش خود را در تولید دان آماده طیور به کار گرفته اند .

تولید کنندگان مختلف دان مرغ کنستانتره و پیلوت و افزودنی های روغن ویژه طیور مختلف مورد نیاز رشد مطلوب طیور را فراهم کرده و در اختیار مشتریان و مرغداران صنعتی و بومی قرار می دهند .

انواع خوراک برای پرورش تولید می شود که به صورت آردی و کرامبل و پلت به مشتریان عرضه می شود که با توجه به سن پرورش در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

 

تولید خوراک طیور :

خوراک یکی از مهم ترین موارد در پرورش طیور می باشد و بیشترین هزینه را در پرورش طیور را نیز شامل می شود و با توجه به اهمیت این موضوع لازم است که در بخش تولید خوراک ، اساسآ به مغذی بودن خوراک و روش های جدید جیره بندی و تضمین شده به صورت جدی مد نظر قرا گرفته شود .

امروزه تولید خوراک طیور به صورت کاملآ مکانیزه و دقت در فرموله کردن اجزای تشکیل دهنده ی خوراک مرغوب طیور و به حداقل رساندن خوراک از هر گونه آلودگی و میکروب کمک بزرگی در توسعه و پیشرفت پرورش طیور در کشور را داشتند .

انواع خوراک طیور

بازار فروش خوراک طیور :

 تولید کنندگان دان آماده مرغ به طرق های مختلف محصولات تولیدی خود را در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهند.

بازار فروش خوراک مرغ و توسط تولید کنندگان  یا به صورت مستقیم به نشتریان عرضه میشود و یا ازطریق نمایندگی های فروش در شهر های مختلف کشور،محصولات خود را وارد بازار کرده و به فروش می رسانند.

همچنین فروش خوراک از طریق سایت های معتبر به صورت انلاین در دسترس پرورش دهندگان طیور قرار می گیرد و در اسرع وقت به مشتریان تحویل داده می شود.

 

صادرات خوراک طیور :

توسعه و پیشرفت در تولید خوراک  علاوه بر اینکه تقاضای مرغداران را در داخل کشور برآورده کرده باعث شده تا کشورهای همسایه نیز متقاضی این نوع محصولات از کشور ایران شوند که باعث رشد رشد اقتصادی کشور ما شده است.

با توجه به سوددهی فراوان و به صرفه بودن این محصول شگفت انگیز کارخانجات تولید کننده خوراک طیور که تولید کننده این محصول با جیره غذایی بسیار فراوان و پر بازده هستند،با به کار گیری از بهترین مواد اولیه و جدید ترین دستگاه های ساخته تکنولوژی روز دنیا این محصولات با کیفیت را تولید می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463354
آدرس کانال: poultrysystem@

مطلب پیشنهادی

کنسانتره دان مرغ در مشهد

تولید کننده کنسانتره دان مرغ در مشهد

تولید کننده ی کنسانتره ی دان مرغ در مشهد با تعیین مراکزی برای فروش مستقیم …

یک دیدگاه

  1. آیا می دانید بهترین خوراک طیور چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید