فروش کلی بهترین دان مرغ تخمگذار

بهترین دان مرغ محصولی است که امروزه با استفاده از منابع معدنی، گیاهی و حیوانی مقوی در بهترین کارخانه ها تولید می گردد و بصورت کلی بفروش می رسد و همچنین برای مرغ های تخمگذار بهترین مکمل غذایی بشمار می رود.
مرغ ها در هر نوعی که باشند چه تخمگذار و چه گوشتی، برای اینکه بتوانند تخمگذاری بیشتری داشته باشند باید از جیره های غذایی مملو از املاح معدنی برخوردار گردند ازین رو امروزه دان مرغ بصورت آماده تولید می شود و با استفاده از منابع مغذی و معدنی سرشار از پروتئین و ویتامین بصورت بسته بندی یا فله ای عرضه می شوند.

مواد تشکیل دهنده دان مرغ مرغوب

دان مرغ باکیفیت و مرغوب باید حتما نیاز های مرغ های تخمگذار را برطرف سازد و هروقت این نیاز ها به خوبی تامین شدند آنوقت مرغ ها می توانند تخم بگذارند.
یک دان مرغوب باید از سه منبع اصلی در خود داشته باشد که اولین منبع مربوط می گردد به منابع گیاهی یعنی خوراکی ها و موادی که از گیاهان بدست می آیند مثل سبوس یا کنجاله.
دومین منبع را منابع حیوانی تشکیل می دهند و از موادی تشکیل شده اند که حیوانی هستند مثل پودر استخوان.
سومی هم منبع معدنی است یعنی کلسیم، پتاسیم، فسفر، روی، مس، آهن، چربی، کربوهیدرات و انرژی یا نمک طعام.
به جز این سه دسته هم بهتر است در آنها آنتی بیوتیک استفاده شود تا مرغ های تخمگذار از بیماری حفظ شوند.
اگر دان مصرف مرغ ها خوب و مرغوب باشد آنها مطمئنا می توانند تخم گذاری خوبی داشته باشند البته تغذیه به تنهایی موجب تخمگذاری خوب نمی شود بعنوان مثال اگر مرغ ها دچار استرس شوند تخمگذاری شان متوقف می شود و یا اگر میزان نوردهی و طول روز کم و زیاد گردد تخمگذاری متوقف خواهد شد.
بطور کلی تا زمانیکه مرغ ها را از تغذیه خوب بینیاز نکنید آنها تخم خوبی نمی گذارند.
در حال حاضر دان مرغ با بهترین درجه کیفی بصورت کلی و عمده بفروش می رسد و بعنوان یک تغذیه مناسب در اختیار پرورش دهندگان مرغ های تخمگذار و دیگر طیور قرار می گیرند.

بهترین دان مرغ

بهترین دان مرغ را به دانی می توان نسبت داد که تمامی فاکتورهای تولید در آن رعایت گردد. مانند مواد تشکیل دهنده آن از نظر انرژی زایی و پروتئینه بودن، استفاده از مکمل های ویتامینه و معدنی و همچنین به روز بودن دانش تخصصی  و فرموله کردن در تولید دان.

دان مرغ مرغوب دانی است که بتواند در طول دوره پرورش موجب افزایش کیفی و کمی مرغ ها شود که همین امر موجب افزایش راندمان اقتصادی پرورش دهندگان طیور و بالا رفتن میزان استقبال از دان های آماده گردد.

اخیرا در بسیاری از کارخانجات سراسر کشور با به روزترین تکنولوژی روز دنیا اقدام تولید و تهیه انواع دان کرده اند که با کیفیتی مرغوب و قیمتی مناسب از طریق نمایندگی های فروش و یا سایت های اینترنتی معتبر عرضه می گردد.

فروش کلی بهترین دان مرغ

دان مرغ محصولی آشنا و شناخته شده برای تمام کسانی که به پرورش مرغ علاقه دارند، است. دان آماده پس از سال ها مشکل تغذیه طیور در کشور را به طور ویژه ای حل کرده است که همین امر موجب استقبال روز افزون پرورش دهندگان این صنعت شده است.

شرکت های بازرگانی مختلف در سراسر کشور این محصول را به صورت کلی و یا جزئی به متقاضیان این محصول  عرضه می کنند که عمدتا اکثر مرغ داران برای تهیه مواد غذایی مورد نیاز مرغداری به صورت کلی خرید انجام می دهند، چون برایشان مقرون به صرفه تر است.

فروش عمده و کلی این محصول امروزه به طور گسترده ای از طریق نمایندگی های فروش و فروشگاه های اینترنتی معتبر با شرایط ویژه ای انجام می گیرد.

انواع دان مرغ

تغذیه طیور از مهمترین اصول در امر پرورش مرغ می باشد که بیشترین هزینه تولید را در برمی گیرد. برای دستیابی به حداکثر میزان تولید و رشد کمی و کیفی مرغ ها، برآورده کردن تمامی نیازهای تغذیه ای طیور امری لازم و ضروری به نظر می رسد که مرغداران با توجه به شرایط موجود می توانند از انواع دان های با کیفیت و مرغوب استفاده نمایند.

دان مرغ بنابر هدف تولید و سن مرغ به چند دسته تقسیم می شود:

همچنین طرز تهیه دان مرغ موجب بوجود آمدن انواع آن می گردد:

  • دان مرغ آماده
  • تولید دان با استفاده از کنسانتره
  • تولید دان مرغ با استفاده از ریز مغذی ها

برای دست یابی به حداکثر میزان رشد و تحریک اشتهای جوجه ها که در نهایت باعث سوددهی بیشتر می شود انتخاب صحیح نوع دان حائز اهمیت است که پرورش دهندگان می توانند با افراد متخصص در این زمینه مشورت گیرند و سپس با خاطری مطمئن خرید خود را انجام دهند.

نقش دان مرغ مرغوب در پرورش طیور

یکی از مهمترین نکاتی که در پرورش طیور باید به آن توجه کرد بخش تغذیه مناسب طیور است که امروزه مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است.

با مصرف دان مرغ مرغوب و با کیفیت، رشد سریع تر و عملکرد بهتر در پرورش مرغ به وضوح دیده می شود. همچنین موجب می شود از تلفات و خسارت زیاد و جبران ناپذیر ناشی از بیماری ها جلوگیری شود.

از این رو مرغداران ترجیح می دهند که با صرف هزینه ی بیشتر، برای تهیه دان مرغ مرغوب از خسارت احتمالی که ممکن است گریبان گیرشان شود جلوگیری کنند.

از نقش و مزایای مربوط به استفاده از دان مرغ مرغوب در پرورش طیور می توان به ماورد زیر اشاره نمود:

  • یکنواختی توزیع دان و در نهایت یکنواختی رشد طیور
  • رشد و بهبود دستگاه گوارش
  • افزایش راندمان اقتصادی
  • کاهش میزان تلفات و بیماری ها
  • افزایش ویژه وزن مرغ
  • تکنولوژی منحصر به فرد در تولید آن در کارخانجات کشور
  • و غیره

نکات مهم در پرورش طیور

یکی از نکات مهم و اساسی در پرورش طیور، انتخاب سالن مناسب برای پرورش  است. ساختمان سالن مرغداری باید از استحکام  و مقاومت برخوردار باشد و بنای ساختمان از مصالحی باشد که قابل شستشو و ضدعفونی کردن باشد.

همچنین دور از هر گونه مراکز تولید لوازم تجهیزات طیور و خوراک و دان و مرغ داری های دیگر باشد و از سر و صدا دور باشد تا کمترین استرس به مرغ وارد شود.

نکته دیگر قابل اهمیت نیز، بهداشت و سلامت پرسنل مرغداری است که باید کارت بهداشت داشته باشند و از لباس مناسب و بهداشتی موقع ورود به سالن استفاده کنند.

نکته آخر و مهمترین آن که بخش مهمی از هزینه های مربوط به پرورش مرغ را دربرمی گیرد، می توان به انتخاب دان مرغ مرغوب و با کیفیت بسته به نوع هدف تولید، اشاره نمود تا با تغذیه ی مناسب مرغدار به عملکرد مطلوب دست پیدا کند.

مشتریان می توانند دان مرغ مرغوب را به راحتی و با خیالی آسوده از طریق مارکت های اینترنتی فعال با بهترین قیمت تهیه نمایند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما