فروش دان آماده مرغ گوشتی و تخمگذار

دان آماده به محصولاتی تشکیل شده از بهترین و سالم ترین منابع خوراکی و معدنی گفته می شود که برای مرغ های تخمگذار و گوشتی تهیه شده است و با قیمت های مناسب بفروش می رسند.
دان آماده مرغ و طیور مجموعه ای از محصولات خوراکی و مغذی هستند که در تولید شان سالم ترین، مرغوب ترین و مقوی ترین منابع خوراکی یا معدنی و افزودنی ها بکار رفته است و در جهت رفع نیاز های اساسی طیور گوشتی یا تخمی تولید می گردند.
دان های آماده ی تولید شده بر اساس نژاد طیور و محصول بدست آمده از آنها و همچنین بر حسب سن پرندگان با یکدیگر متفاوت هستند و هریک دارای مواد معدنی با مقادیر کم و زیاد می باشند.

دان مرغ گوشتی و تخمگذار

دان مرغ تخمگذار محصولاتی سرشار از کلسیم است زیرا مرغ های تخمی در هر بار تولید تخم کلسیم فراوانی از دست می دهند بنابراین دان و جیره های غذایی شان با کلسیم زیاد تهیه می شود و در روند تولید از مواد گوناگون و منابع کلسیم مختلف استفاده می شود مثل صدف های معدنی که در این خصوص بهترین گزینه به شمار می روند.
دان مرغ گوشتی هم با توجه به هدف تولید گوشت فرموله می شوند بدین صورت که در آنها بسته به سن پرنده پروتئین و اسید های چرب مورد استفاده قرار می گیرد بدین صورت که مرغ های گوشتی بالغ دارای دان هایی با انرژِی بیشتر هستند و جوجه ها نیز دان مملو از پروتئین دریافت می کنند.
درکل دان مرغ چه برای مرغ های گوشتی باشد و چه برای مرغ های تخمگذار باید از چند منبع اصلی در خود داشته باشد که این منابع با منشا حیوانی، گیاهی و معدنی بکار می روند و همچنین برای حفظ کیفیت شان افزودنی های خوراک هم مصرف می شوند.
بسیاری از دان های موجود در بازار بصورت بسته بندی شده بفروش می رسند و در نام هایی همچون استارتر، پلت یا کنستانتره قابل خریداری می باشند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما