فروش بهترین دان مرغ پارس باکیفیت

دان مرغ پارس محصولی باکیفیت و استاندارد متشکل از بهترین مواد خوراکی، معدنی، گیاهی و حیوانی ست که امروزه در جهت خوراک دهی به پرنده های گوناگون بفروش می رسد.
دان مرغ پارس محصولی تولید شده از بهترین مواد خوراکی و منابع گیاهی ست که حاوی موادی با منشا حیوانی نیز می باشد و از بهترین مواد معدنی برخوردار است.
دان مرغ پارس محصولی است که امروزه برای طیور پرورشی تخمگذار، گوشتی یا مادر در فارم های بزرگ استفاده می شود و نه تنها برای مرغ های پرورشی مفید واقع می گردد بلکه برای پرندگان دیگر همچون مینا یا زاغی هم مورد استفاده قرار می گیرند ازین رو امروزه این نوع دان بهترین و مناسب ترین دان های موجود در بازار محسوب می شوند و در قیمت های مناسب بصورت فله ای بفروش می رسند و همچنین بعنوان باکیفیت ترین دان طیور عرضه می گردند.

تولید دان مرغ پارس

دان مرغ پارس امروزه با استفاده از بهترین مواد تولید می شود که بطور کلی مواد تشکیل دهنده این دان در چهار گروه کلی جای می گیرند که در ادامه این چهار گروه تشکیل دهنده دان پارس را معرفی می کنیم و تشریح می نماییم.
اولین گروه تشکیل دهنده دان مرغ پارس منابعی هستند که منشا گیاهی دارند یعنی با هدف تامین مواد معدنی گیاهی مورد نیاز مرغ ها بکار می روند مثل کنجاله ها که پروتئین گیاهی فراوان دارند و تامین کننده این مواد در مرغ ها می باشند و همچنین املاح معدنی دیگری را هم که در خود دارند وارد بدن طیور می سازند یا مثل سبوس برنج که فیبر زیادی دارد و از نظر ویتامین طیور را تامین می کند.
دومین گروه بزرگ و اصلی از مواد تشکیل دهنده دان مرغ موادی هستند که منشا حیوانی دارند و تامین کننده پروتئین حیوانی یا املاح معدنی ضروری طیور می باشند که برخی ازین مواد عبارتند از پودر استخوان که کلسیم را تامین می کنند، پودر گوشت که پروتئین حیوانی طیور را تامین می سازند یا پودر ماهی و ضایعات کشتارگاهی که هریک به نوعی تامین کننده ریزمغذی های ضروری بدن طیور می باشند.
سومین گروه تشکیل دهنده دان مرغ پارس را هم منابع معدنی خالص و خام تشکیل می دهند مثل صدف های معدنی یا مکمل های مولتی ویتامین یا پروتئینه که ازین نظر طیور را تامین نموده و دان باکیفیت و مغذی را شکل می دهند.
چهارمین گروه از مواد بکار رفته در دان مرغ پارس را افزودنی ها تشکیل داده اند یعنی همان محصولاتی که با هدف ارتقای کیفی دان تولید شده اند و هدف شان حفظ سلامت دان مرغ پارس است و با قارچ کشی یا جذب باکتری و مهار آنها دان باکیفیتی را رقم می زنند و گاه بصورت محرک رشد موجب رشد روز افزون جوجه ها می شوند مثل توکسین بایندرها یا آنزیم فیتاز.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما