فرمول دان مرغ گوشتی

فرمول دان مرغ گوشتی چیست؟ فرمول دان مرغ گوشتی را چگونه محاسبه می کنند؟فرمول دان مرغ گوشتی توسط چه کسانی ساخته می شود؟آیا فرمول دان مرغ گوشتی را می توانیم خودمان هم درست کنیم؟!فرمول دان مرغ چه مزایا و چه خوبیایی دارد و توسط چه علمی پیدا شده است؟فرمول دان مرغ گوشتی خشوب را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟تممی این ها سوالات متداولی است که بسیاری از طیور داران این سوال ها در ذهنشان مانده و می خواهند اطلاعاتیس در مورد دان مرغ گوشتی و فرمول دان مرغ گوشتی اطلاعاتی را کسب کنند.
ما در این مطلب با توجه به علم و دانش  خود و فرمولی که داریم و توسط بهترین کارشناسان این صنعت ساخته ایم صحبت کرده و خوبی و مزایای دان مرغ گوشتی را برایتان توضیح دهیم.

فرمول دان مرغ گوشتی

فرمول دان مرغ گوشتی یک فرمول محاسبه شده با ترکیبات بسیار عالی و پر مزایا برای انواع مرغ ها می باشد که البته این فرمول دان مرغ گوشتی در هر مرغ بهه دلیل ساختار جداگانه ای که در بدن آن ها وجود دارد با یک دیگر متفاوت است و ما نمی توانیم خودمان بدون محاسبات علمی و دانش قبلی این دان ها را ساخته و در مزارع مرغداری خود استفاده کنیم زیرا همانگونه که با یکک فرمول دان مرغ گوشتی خوب می توان بهترین نیجه و یود و سالم ماندن جوجه های خود را تضمین کنیم همانگگوننه هم با یک فرمول بد و یا محاسبه نشده توسط بعضی از شرکت ها و یا ادم های سودجو  که فقط به فکر خود هستند ساخته می شود می تواند تمام سلامت مزلرع شما را گرفته و خسارت های بسیار جبران ناپذیری به مرغ های  گوشتی و زیبای شما زده و تمام تلاش شما را  در صنعت خودتان به ۰ بند کنند.

ما با تجربه و علمم بالایی که در این زمینه داریم تتا به امرووز توانسته ایم با کارشناسان معتبر خود یک فرمول با ترکیبات بسیار عالی را درست کرده و پس از چندین بار تست در مزارع خوود و اطمینان خاطر از سلامت این فرمول ها بهترین را در تولید این محصول سهم خود کنیم و رضایت مشتریان و نظر آن ها را نسبت به خود جلب کنیم.

فرمول دان مرغ گوشتی

محاسبه بهترین فرمول دان مرغ گوشتی

بهترین فرمول دان مرغ گوشتی،فرمول دان مرغ گوشتی می باشد که از مواد با کیفیت و در دسترس و با قیمت مناسب تهیه شده باشد. از آنجایی که بیشترین هزینه در مرغداری، هزینه دان مرغ است، جیره نویسی با حداقل قیمت یکی از راه های به حداقل رساندن هزینه های پرورش مرغ گوشتی است. برای تنظیم فرمول دان مرغ گوشتی  باید از اجزاء خوراکی بطور منطقی و متعادل در جیره استفاده کرد به گونه ای که مقدار و نسبت مواد مغذی مورد نیازمرغ از طریق جیره تامین شود.  برای تهیه جیره مناسب اطلاعات زیر مورد نیاز است:

۱- نیاز مواد مغذی (احتیاجات) پرنده را بشناسیم

۲- از نوع و میزان مواد مغذی موجود در مواد خوراکی آگاهی داشته باشیم

احتیاجات غذایی پرنده بستگی گونه (مرغ، بوقلمون، بلدرچین و …)، نژاد (گوشتی یا تخمگذار)، ژنتیک (سویه های مختلف مثلا سویه راس ROSS ، سویه کاب COBB و ….)، سن، وضعیت تولیدی، و شرایط محیط دارد.

فرمول دان مرغ گوشتی

خرید فرمول دان مرغ گوشتی

دان مرغ گوشتی امروزه یکی از پر استفاده ترین خوراک جیره غذای می باشد که امروزه با فرمول دان مرغ گوشتی که بسیاری  از  طیور داران با توجه به علم ما و پیشرفتی که در این امر داشته ایم استفاده می کنند و در این زمینه سود کافی را م برند.خرید دان مرغ گوشتی و یا فرمول دان مرغ گوشتی در همین سایت امکان پذیر است شما می توانید با تماس گرفتن با شماره های زیر و مشاوره گرفتن از ما  اطمینان خاطر گرفتن از کیفیت دان مرغ گوشتی  و یا فرمول دان مرغ گوشتی از این محصول در صنعت خود نهایت استفاده را برده و بالا ترین میزان سود را برای خود به ارمغان بیاورید.
فرمول دان مرغ گوشتی که ما ساخته ایم از بهترین ترکیبات ساخته شده و همچنین تجهیزات مرغداری که تولید می کنیم ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین را به شما دهیم که رضایتمان کاملا دو طرفه باشد.

فرول دان مرغ گوشتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما