صادرات دان مرغ

صادرات دان مرغ چگونه انجام می گیرد؟آیا صادرات دان مرغ سود و رشد اقتصادی در پی خواهد داشت؟صادرات دان مرغ با توجه به چه عواملی صورت می گیرد؟صادرات دان مرغ چه مزایایی در پی خواهد داشت؟صادرات دان مرغ امروزه رشد و رونق اقتصادی فراوانی دارد که در ادامه به آن بیشتر می پردازیم.
دان مرغ امروزه یکی از مهم ترین جیره های غذایی برای مرغ ها می باشد که کار خوراک مرغ را به اسان ترین حد ممکن و بالا ترین راندمان در رشد آن ها می رساند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دان مرغ از ترکیبات فوق العاده و فرموله شده ای تهیه می شود که در ادامه به آن نیز بیشتر می پردازیم.امروزه به دلیل بازار خوبی که صادرات این محصول دارد بسیاری از صادرکنندگان به دنبال تامین کننده خوب و قیمت به صرفه می باشند تا نهایت سود را ببرند.
شرکت ما با در نظر گرفتن تمام این مسایل و با تولید با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد تا با کم ترین قیمت محصولات خود را دریافت کنید و به کار صادرات محصول خود بپردازید.

صادرات دان مرغ

صادرات دان مرغ امروزه طرفداران زیادی را در بین صتادر کنندگان و تاجران بزرگ پیدا کرده است.این محصول با توانایی  های بالایی که دارد مشتریان زیادی را به خود جذب کرده و این امر در خارج کشور نیز به وجود آمده است.همین امر باعث شده صادرات این محصول به چندین کشور همسایه انجام گیرد و رشد و سود صادر کنندگان را چند برابر کنند.چند کشوری که خریدار این محصول هستند و صادراتت دان مرغ به آن ها انجام میگیرد عبارتند از:

  • ترکمنستان
  • پاکستان
  • افغانستان
  • آذربایجان
  • عراق
  • سوریه
  • و….

که تمامی این کشور ها هرروزه به آمار خرید این محصول می افزایند زیرا آنان نیز از خواص و کیفیت تولید در کشور ما برخوردار شده و صنعت خود را به بالا ترین حد ممکن رسانده اند.

صادرات دان مرغ

 

ترکیبات دان مرغ

دانن مرغ از ترکیبات بسیار عالی و فوق العاده ای برخور دار است که کار رشد مرغ ها در دوره اول پرورش و بالا بردن وزن گوشت آن ها و راحتی غذای آن ها را به ۱۰۰ رسانده است.این محصول بی نظیر از ترکیباتی چون:ذرت،گلوتن ذرت،گندم کنجاله سویا پودر ماهی پودر گوشت،پودر استخوان،پریمیکس های معدنی و ویتامینه،مونو و دی کلسیم فسفات،اسید امینه های بسیار ضروری که هضم و راحتی غذا برای مرغ را به عالی ترین شکل ممکن می رساند.کولین کلراید ،نمک روغن جوش شیرین و انواع افزودنی ها از جمله پرو بیوتیک آنزیم و بایندر های گوناگون نام برد.

این ترکیبات با تاثیر گذار فراوان و همچنین سالم نگه داشتن مرغ ها و رساندن درصد مرگ و میر به ۰ افزایش  سود چشم گیری را برای مرغ داران به وجود آورده است.
امروزه بسیاری از مرغ داران از این محصول شگفت انگیز در صنعت خود استفاده می کنند و با رضایت از ما کار ما را نیز به سمت پیشرفت می کشانند.

شما نیز برای رشد و پیشرفت صنعت مرغداری و تجهیزات مرغداری خود و بهره بردن از بالا ترین کیفیت و کم ترین قیمت می توانید با ما در تماس باشید

ترکیبات دان مرغ

قیمت دان مرغ

قیمت دان مرغ امروزه اغلب توسط شرکت ها و تولید کنندگان و به صورت به روز تعیین می شود.البته نوسانات بازار کشور و هم چنین تحریم های اقتصادی نیز در این امر تاثی گذار می باشند.در این محصول قیمت جایگاه مهمی ندارد و اما چرا این حرف را میزنیم؟
این محصول با ترکیبات عالی و بالا بردن رشد و رونق اقتصادی شما تمامی خرج کردد شما را در آورده و باعث می شود سودی که در پایان دوره با استفاده از این محصول برده اید چندین برابر شود.برای گرفتن قیمت ها و خرید عالی و به صرفه که به صورت اینترنتی و اسان ترین روش انجام می شود می توانید با شماره زیر تماس گرفته و با شرکت ما همکاری کنید.

قیمت دان مرغ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما