دفاتر فروش اینترنتی دان مرغ تخمی

دان مرغ تخمی یا تخمگذار به مواد خوراکی آسیاب شده ای گفته می شود که همراه با دانه های غلات در بازار ارائه شده و جهت تولید تخم بیشتر و بهتر توزیع می شوند و همچنین توسط دفاتر فروش اینترنتی قابل خرید هستند.
مرغ های تخمی و تمامی پرندگانی که از نوع پرورشی می باشند برای اینکه بهترین وضعیت را در جهت تولید تخم داشته باشند باید علاوه بر سن مناسب از خوراک و دان های مرغوب و درجه یک بهره مند شوند یعنی برای اینکه مرغداری ها به تولید بهتر نائل گردند باید از دان مرغ خوب و باکیفیت مصرف نمایند.
علاوه بر خوراک و دان مرغوب هم عوامل و فاکتورهای دیگری وجود دارند که به تولید تخم بیشتر منجر شده و تخم ها از نظر کیفی درشت تر و باکیفیت تر می شوند.
یکی از این عوامل سن پایین مرغ است یعنی مرغ تخمی زمانیکه در سن پایین است تخمگذاری اش بهترین وضعیت را دارد اما رفته رفته پا به سن گذاشته و تولیدش بطور چشمگیری کاهش می یابد.

فروش اینترنتی دان مرغ

دان مرغ امروزه از بهترین مواد اولیه، بهترین مواد خوراکی و بهترین منابع معدنی تولید می شوند و توسط دفاتر فروش معتبر به طور اینترنتی و آنلاین بفروش می رسند. این محصولات برای اینکه به دان مرغ مرغوب و درجه یک تبدیل گردند باید از کنجاله سویا، کنجاله کنجد یا دیگر دانه های روغنی، سبوس های برنج و گندم یا جو، دانه غلاتی همچون گندم و جو یا ذرت، منابع خالص معدنی مثل مکمل های ویتامینه، فسفر، ید و دیگر ریزمغذی ها در خود داشته باشند به بیانی دیگر تمامی این مواد با یکدیگر مخلوط شده و دان مرغوب را تولید می کنند و بدون وجود این مواد هیچ وقت دان مرغوبیتی ندارد.
با این حساب در می یابیم که دان مرغ اعلا از مواد مختلفی تشکیل شده و مواد اولیه تشکیل دهنده این محصول باید هریک در بهترین درجه کیفی باشند وگرنه دان ممکن است کمبود داشته باشد و به نسبت آن موجب بروز کمبودی در بدن مرغ های تخمی گردد و حتی ممکن است تخم های تولید شده به خاطر کمبود برخی مواد کم کیفیت بوجود آید.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما