دان مرغ

دان مرغ چه فواید و مزایایی برای جوجه ها در پی دارد؟خرید دان مرغ به چه صورت می باشد؟دان مرغ چگونه تولید و روانه بازار خواهد شد؟امروزه ۳ روش برای تهیه دان مرغ وجود دارد:دان مرغ اماده،دان مرغ با استفاده از کنستانتره و تهیه دان مرغ با استفاده از ریز مغذی ها.خرید دان مرغ امروزه با توجه به رشد این صنعت و مراکز معتبر اینترنتی به سهولت برای طیور داران رسیده است.تولید دان مرغ شگفت انگیز امروزه با بهترین و مجرب تربن کادر درون کشور انجام می شود.دان مرغ چیست؟ایا دان مرغ برای خرید خوب و اسان به صرفه است؟چگونه دان مرغ با کیفیت بخریم؟دان مرغ با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟دان مرغ از چه ترکیباتی  ساخته می شود؟دان مرغ اعلی چه خاصیت هایی دارد؟

دان مرغ چیست

دان مرغ امروزه توسط کارخانجات خوراک دام و طیور تولید می شود.از نظر ترکیب غذایی دان مرغ اماده جیره ای متوازن و فرموله شده می باشد که حاوی تمام مواد مقوی و مغذی مورد نیاز رشد سالم طیور است.این ماده مغذی به صورت کامل و اماده به مشتریان عزیز ارائه می شود.تغذیه کامل مرغ ها و رشد سالم و بدون خطر برای ان ها در گرو این محصول عالی می باشد.
استفاده از دان مرغ برای جیره غذایی طیور بسیار راحت بوده و احتمال اشتباه بسیار پایین می باشد.دان مرغ از ترکیب ذرت،کنجاله سویا،گندم،اسید های امینه و مکمل های ویتامینه مورد نیاز طیور و برخی افزودنی ها تهیه می شود.مواد اولیه ای که برای تهیه دان مرغ استفاده می شود نباید دارای کپک زدگی بوده و از نظر ظاهری نیز بایستی دارای رنگ و بوی طبیعی و خوشایند باشد.

دان مرغ

 

خرید دان مرغ

خرید دان مرغ امروزه به روش های بسیاری صورت می گیرد که در هر خرید تفاوت قیمت های بسیاری وجود خواهد داشت. دان مرغ از طریق فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر براای مرغداران با سالن های بزرگ اشتباهی جبران ناپذیر می باشد چرا که سود و پول زیادی این وسط توسط دلالان گرفته شده و به ان ها می رسد و این از سود پایانی طول دوره پررش شما بسیار خواهد کااست.امروزه خرید های اینترنتی بسیار راه حلی اسان و کم دردسر تری نسبت به خرید های دیگر می باشد و اما چرا؟
خرید اینترنتی دان مرغ با سهوولت فراوان و بدون گشت اضافی در سطح شهر و اتلاف وقت انجام میگیرد و خریدار می تواند پس ااز اطمینان گرفتن از سایت های معتبر خرید دان مرغ را انجام دهد.
و اما خرید های اینترنتی دان مرغ چه مزایایی خواهد داشت؟یک خرید اینترنتی خوب و مطمئن برای دان مرغ می تواند کار شما را به اسان ترین حد ممکن برساند و از نظر اقتصادی نیز نسبت به خرید های دیگر بسیار مرقوم به صرفه است زیرا هزینه رفت و امد شما برای خرید حضوری و دردسرس که دارد را به ۰ می رساند.و اما از مزایای بسیار مهمی که تمامی مرغداران امروزه با توجه به شرایط  اقتصادی و حجم تحریم ها به دنبال آن هستند تا دان مرغ خود را دریافت کنند حذف سود جویان و دلالان بزرگ اقتصاد است که در این بین منعفتی را می برند که می تواند ب ای شما باشد.شرکت ما با تاسیس این سایت و حذف دلالان اقتصادی که به نا حق پول های گزافی  را می خوردند تلاش بر این داشته تا دان مرغ خود را به بهترین شکل ممکن با بهترین کیفیت و با قیمت درب کارخانه به مشتریان عزیز برساند تا هم خیال ما از رضایت مشتری راحت بوده و هم شما بتوانید نهایت سود را در صنعت خود ببرید.شما با تماس گرفتن با شماره زیر و مشاوره رایگان می توانید از تمامی این ویژگی ها برخوردار شده و رتبه یک را در صنعت خود داشته باشید و بالا ترین سود را با همکاری با ما براسی خود ایجاد کنید.

دان مرغ

تولید دان مرغ

برای تولید دان مرغ خوب و متوازن نحوه درست مخلوط کردن اجزای مختلف جیره اهمیت بسیار بالایی دارد.دان مرغ باید با یک ترکیب فرموله شده و محاسبه گردیده تولید شده و به دست مشتریان عزیز برسد تا بتوانند به سالم ترین شکل ممکن پرورش خود را ادامه دهند.
تولید دان مرغ امروزه با بالا ترین کیفیت ممکن و به روز ترین دستگاه ها در حال انجام می باشد.ما با وجود کارشناسان معتبر در شرکت خود توانسته ایم به لطف خدا بهترین محصول دان مرغ را تولید و به بازار ارائه داده و همچنین صادرات خود را نیز به کشور های همسایه همچون،ترکیه،عراق، افغانستان و…. آغاز کنیم و دان مرغ اعلی خود را به ان ها بفروشیم.

دان مرغ

 

صادرات دان مرغ

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و لطف خدا ما توانسته ایم با بروز ترین دستگاه ها دان مرغ با کیفیت را تولید و روانه بازار کنیم.دان مرغ امروزه  در صنعت مرغداری طرفداران زیادی را پیدا کرده و ما توانسته ایم دان مرغ با کیفیت خود را به کشور ها همسایه نیز صادر کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما