دان مرغ کنستانتره

دان مرغ کنستانتره چیست؟ مواد موجود در دان مرغ کنستانتره چه موادی است و دلایل استفاده از دان مرغ کنستانره رابدانید .دان مرغ کنستانتره بهترین خوراک برای طیور گوشتی و تخم گذار می باشد که به تولید بیشتر تخم منجر شده و با هدف افزایش وزن مرغ ها به تولید گوشت بیشتر می انجامد.
دان مرغ و خوراک هایی که برای طیور پرورشی تولید می شود

دان مرغ کنستانتره چیست؟

امروزه با هدف بالا بردن و افزایش سطح تولیدات گوشتی و همچنین افزایش تولید تخم مرغ، با بهترین و مقوی ترین محصولات تهیه می شوند و در اختیار مرغ های تخمگذار و گوشتی قرار می گیرند.
برخی از دان هایی که در این خصوص تولید می گردند امروزه تحت عنوان دان کنستانتره عرضه می شوند که دارای فرمول خاصی بوده و به بهترین شکل ممکن به تولید بهتر و بیشتر منجر می شوند.
دان های کنستانتره دارای موادی پروتئینه هستند و در آنها ویتامین، مواد معدنی و افزودنی های مقوی و ضروری بکار می رود.

دان مرغ کنستانتره

مواد موجود در دان مرغ کنستانتره

درون این نوع دان ها مواد و افزودنی هایی بکار رفته است که مرغ های تخم گذار درصورت مصرف تخم های باکیفیت تر و با پروتئین بیشتر تولید می کنند و به همان نسبت هم مرغ های گوشتی تولید بهتری دارند.
کنجاله سوبا، ویتامین های گروه ب، ویتامین ای، ویتامین دی، یتامین آ، توکسین بایدنر، نمک، روی، سلنیوم، فسفات، مولتی آنزیم، کلراید و گلوتن ذرت برخی از مواد بکار رفته در این دان ها هستند.
این ترکیبات و تمامی این مواد معدنی از طریق خوراکی هایی مثل ذرت، کنجاله، سبوس گندم و جو یا برنج، پودر گوشت، ضایعات خشک شده کشتارگاهی، پودر استخوان و سایر مولتی ویتامین ها و مکمل ها تهیه شده و باعث تقویت طیور می شوند.

دان مرغ کنستانتره

انواع دان مرغ کنستانتره

کنسانتره گوشتی ۵ درصد

کنسانتره گوشتی ۵ درصد مولتی.پی.ام

کنسانتره گوشتی ۳ درصد

کنسانتره گوشتی ۳ درصد مولتی.پی.ام

کنسانتره مادر گوشتی ۳ درصد دوره پرورش و رشد و دوره پیش تخمگذاری و تولید

کنسانتره گوشتی ۲٫۵ درصد

کنسانتره گوشتی ۲٫۵ درصد جدید با مقادیر مصرف متغیر

کنسانتره بوقلمون ۳ درصد

کنسانتره تخمگذار ۵ درصد

کنسانتره تخمگذار ۵ درصد (بدون کنجاله سویا)

کنسانتره تخمگذار ۳ درصد

بهترین دان جوجه مرغ های یکروزه

دلایل استفاده از دان مرغ کنستانتره را بدانید

دان مرغ کنستانتره با کیفیت دانی است که از ترکیبات خوب و موثر برای مرغ ها برخوردار باشد.دان مرغ ها باید از پروتئیین و ویتامین های زیادی برخوردار باشند تا بتوانند سلامت مرغ ها و همچنین میزان کیفیت گوشت و تخم گذاری آن ها را افزایش دهند.
تغذیه مرغ ها با استفاده از دان مرغ کا را برای ان ها به اسان ترین حد ممکن رسانده و احتمال بروز خطا را به ۰ می رساند.اما هزینه ها را تا مقداری افزایشمیدهد که این امر نباید مرغ داران را برای استفاده از این محصوا منصرف کند.
شاید برایتان دسوال شود که چرا نباید به قیمت توجه کرد وقتی می خواهیم سود بیشتری کنیم؟ما به این سوال پاسخ می دهیم.

دانن مرغ ترکیبات فوق العاده ای دارد که تمامی خوبی ها را یک جا جمع کرده و به مرغ ها می رساند.دان مرغ با کیفیت راندمان و رشد جوجه ها و همچنین به گوشتی تر شدن آن ها کمک شایانی می کند که همین امر باعث می شود سود شما به صورت چشم گیری افزایش  یابد و تمام خرج کرد های شما را جبران کتد.زیرا در پایان دوره می بینید که وزن و گوشت و تخم مقدار ساللم ماندن مرعغ های شما به صورت فوق العاده ای افزایش یافته است.

دان مرغ کنستانتره

خرید دان مرغ کنستانتره

روش های زیادی برای خرید دان مرغ کنستانتره وجود دارد که از بهترین روش هایی که می توان با کم ترین دردسر و همچنین کم ترین سود دریافت کرد و شر دلالان اقتصادی و سود های بسیار زیادی که در این بین از شما گرفته می شود را کم کرد خرید اینترنتی می باشد که فواید و مزایای فراوانی را به دنبال دارد.
شما با تماس گگرفتن با شماره های زیر می توانید با بهترین قیمت محصول بی نظیر و با کیفیت ما را با مشاوره رایگان دریافت نموده و سود و رشد اقتصادی خود را به حد اکثر برسانید.
امروزه بسیاری از طیور داران از دان مرغ کنستانتره با کیفیت ما نهایت سود و استفاده را برده و در صنعت مرغدرای خود توانسته اند رشد و سود اقتصادی  فراوانی را برای خود ایجاد ککنند.
شما نیز می توانید با تماس گرفتن با ما و همچنین اطمینان خاطر پیدا کردن از برند و کیفیت ما محصول خود را با کم ترین سود و با قیمت درب کارخانه دریافت نمایید تا راه و روش درست را در صنعت خود کسب کرده و به سود مورد نظر خود برسید.

دان مرغ کنستانتره

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما