خرید عمده انواع دان مرغ کنستانتره ایران دانه

انواع مختلفی از دان های کنستانتره مرغ امروزه در مراکز تولیدی خوراک تهیه و تولید می گردند که یکی ازین مراکز ایران دانه می باشد و بهترین محصولات را تولید و بصورت عمده بدست خریداران می رساند.
دان مرغ محصولی است که در اشکال گوناگون همچون کنستانتره یا پلت و استارتر و همچنین افزودنی های گوناگون ارائه می گردد و برای تامین نیازهای بدنی طیور پرورشی بکار می رود.
این محصولات در نام های مختلف توسط شرکت ها و کارخانه های معتبر تهیه و توزیع می شوند که یکی ازین کارخانه ها ایران دانه می باشد.
کارخانه تولیدی خوراک ایران دانه از معتبر ترین مراکز پخش و تولید دان مرغ است که انواع مختلفی ازین محصولات را برای مرغ های گوشتی، تخمی یا دیگر طیور پرورشی همچون شترمرغ، قرقاول، بلدرچین و… تولید می کند و محصولات تولید شده را بصورت عمده یا کلی بدست خریداران می رساند.

دان مرغ و کنستانتره طیور

یکی از محصولاتی که ایران دانه تولید می کند کنستانتره است که در واقع این محصول نوعی دان مرغ مرغوب می باشد و مجموعه ای متشکل از مواد پروتئینه، ویتامینه، مواد معدنی و مواد افزودنی اعلاست.
عمده ترین موادی که در کنستانتره های ایران دانه بکار می روند نیز عبارتند از کنجاله سویا، گلوتن ذرت، غلات، سبوس و مواد معدنی یا افزودنی های مختلف مثل توکسین بایندر، محرک های رشد، فسفات، آنزیم فیتاز، کولین کلراید و انواع مکمل های ویتامینه همچون ویتامین آ.
کنستانتره های عرضه شده نیز خود دارای انواع مختلفی هستند که در درصد های گوناگون ارائه می شوند و همگی دارای مزایای بسیار فراوان می باشند.
از مزیت های کنستانتره می توان به تامین نیاز کامل کربوهیدرات طیور اشاره کرد که در نتیجه مصرف آن رشد مناسب طیور تضمین می گردد و از ابتلای طیور به بیماری های تغذیه ای پیشگیری می نماید.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما