خرید دان مرغ گوشتی در بازار تهران

دان مرغ یکی از مهمترین عواملی است که می تواند رشد مرغ های گوشتی را چند برابر کند ازین رو امروزه این دان ها بصورت آماده در اشکال گوناگونی تولید می شوند و در بازار تهران با بهترین کیفیت قابل خرید هستند.
دان مرغ به ماده ای غذایی گفته می شود که متشکل از چندین ماده خوراکی مغذی می باشد و برای مرغ ها با نژاد های گوناگون تولید شده است ولی هر نژاد باید دان های خاص خودش را مصرف کند به همین خاطر مراکز تولیدی خوراک طیور با تولید انواع گوناگونی از بهترین دان ها، چندین نمونه دان تولید می نمایند که هریک برای مرغ های خاصی تهیه شده اند.

قیمت دان مرغ گوشتی در بازار تهران

خرید دان مرغ گوشتی در بازار تهران

دان مرغ گوشتی

مرغ های گوشتی یکی از نژاد های رایج هستند که در بین طیور پرورشی بیشترین جمعیت را دارند و به همان نسبت هم سود بیشتری برای پرورش دهندگان می آورند.
این مرغ ها توسط دان های مخصوص به مرغ های گوشتی تغذیه می شوند و پرورش دهندگان نیز هم بصورت دستی و هم بصورت آماده این دان ها را تهیه می کنند.

مواد تهیه دان برای مرغ های گوشتی

برای تامین منابع معدنی هم از مکمل های پروتئینه و ویتامینه و همچنین از نمک طعام استفاده می شود.
مواد دیگری هم در تهیه دان برای مرغ های گوشتی بکار می روند مثل اسید آمینه، آنتی بیوتیک ها یا رنگدانه ها که هریک به نوعی مکمل مواد معدنی دیگر هستند و باعث می شوند این مواد با سرعت بیشتری به بدن مرغ جذب گردند.
در واقع دان هایی که برای مرغ های گوشتی تهیه و تولید می شود مرغ ها را در عرض چند هفته سنگین کرده و حجم بافت گوشت ها را افزایش می دهد در نتیجه پرورش دهندگان طیور در زمان کمتری مرغ ها را پروار می نمایند و سود بیشتری عاید شان می شود.
در حال حاضر انواع مختلفی ازین نوع محصولات در بازار های تهران و دیگر شهرهای بزرگ ارائه می گردند و با بهترین قیمت قابل خرید می باشند.

تولید کنندگان دان مرغ گوشتی

شرکت ها و کارخانه هایی که به تولید دان مرغ مشغولند با استفاده از چندین ماده خوراکی به تولید دان می پردازند که بطور کلی این مواد باید منابعی گیاهی، حیوانی و معدنی باشند و بتوانند نیاز های جسمی مرغ را به مواد گوناگونی مرتفع سازند.
منابع گیاهی ای که در تولید دان مرغ گوشتی بکار می روند شامل کنجاله ها، سبوس ها و غلات می شوند، منابع حیوانی نیز شامل پودر گوشت، پودر ماهی و پودر ضایعات کشتارگاهی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما