خرید اینترنتی بهترین دان مرغ چینه

شرکت چینه از معتبر ترین مراکز تولید کننده دان مرغ می باشد که می توانید بصورت اینترنتی بهترین و مرغوب ترین دان مرغ را خریداری کنید و با بهترین قیمت محصولی سرشار از مواد معدنی و ریزمغذی ها را دیافت نمایید.
شرکت چینه یکی از مشهور ترین و معتبر ترین مراکز و کارخانه های تولید کننده دان مرغ، خوراک دام و آبزیان می باشد که با سابقه ای بیش از چهل سال توانسته است بهترین محصولات را در این خصوص تولید و توزیع کند. شرکت چینه سالانه بیش از پنجاه هزار تن دان و خوراک تولید می کند که تمامی این محصولات از مواد اولیه درجه یک بعمل آمده و همچنین با استفاده از ماشین ها و سخت افزار های مدرن تهیه شده اند.

مواد بکار رفته در دان مرغ چینه

شرکت چینه در تولید دان مرغ از مواد اولیه مختلفی استفاده می کند که این مواد بسته به نوع دان در تغییر هستند و به اندازه های مختلفی بکار می روند اما در اغلب این محصولات ذرت، کنجاله سویا، کربنات کلسیم، گندم، روغن های گیاهی، نمک، متیونین، دی کلسیم فسفات، لیزین، مکمل های ویتامینه و معدنی و مولتی آنزیم ها مورد استفاده قرار می گیرند.
تمامی این مواد اولیه که در کارخانه های چینه به دان مرغ تبدیل می شوند از سالمونا عاری هستند و تمامی این محصولات بر اساس آخرین راهنمای نژاد طیور گوشتی طراحی و فرموله می گردند.
جوجه مرغ های گوشتی ای که با استفاده از دان مرغ چینه تغذیه می گردند می توانند در 42 روزگی کشتار شوند و همچنین مصرف این دان های مرغوب موجب کاهش تلفات طیور از بیماری ها شده و میزان اضافه وزن در آنها را سرعت می خشند بنابراین دان مرغ چینه یک غذا نیست بلکه منبعی از ویتامین و پروتئین و دیگر ریزمغذی ها می باشد که به رشد و نمو جوجه ها سرعت بخشیده و سلامت شان را حفظ می کند و بطور غیر مستقیم در سلامت خانواده ها اثر می گذارد.
امروزه محصولات گوناگونی توسط چینه تولید و توزیع می شوند که این محصولات بصورت اینترنتی قابل خریداری اند و با بهترین درجه کیفی بفروش می رسند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما