خرید اینترنتی بهترین دان مرغ تلاونگ

دان مرغ تلاونگ محصولی تولید شده توسط شرکت تلاونگ است که در امر تولید بهترین گوشت، پرورش طیور و همچنین تولید خوراک دام و طیور فعالیت گسترده ای دارد و محصولاتش بصورت اینترنتی قابل خریداری می باشند.
شرکت تلاونگ از جمله مشهورترین و با سابقه ترین مراکز تولیدی گوشت و خوراک دام و طیور می باشد که انواع مختلفی از فرآورده های ویتامینه و پروتئینه را تولید نموده و مرغوب ترین دان مرغ و جیره های غذایی برای طیور پرورشی را فرموله می کند.
این شرکت در سال 1356 تاسیس شد و امروزه با داشتن فارم های پرورشی مرغ گوشتی با ظرفیت صدوهفتاد هزار قطعه در زمره بزرگترین مراکز تولیدی گوشت مرغ بشمار می رود و در این راستا بهترین محصولات و خوراک را هم ارائه می دهد.

انواع دان مرغ تلاونگ

شرکت تلاونگ در حال حاضر انواع مختلفی از دان های مرغوب را برای طیور گوشتی و تخمی تهیه می کند که یکی ازین محصولات مکمل ها و کنستانتره ها می باشند و در قالب مکمل های ویتامینه و معدنی برای طیور گوشتی و تخمگذار یا مادر تهیه شده اند.
کنستانتره غذایی طیور گوشتی نیز یکی دیگر ازین محصولات است که همراه با دان مرغ، نیم دان و دان ویژه برای مرغ های گوشتی تولید شده است. این محصولات غذایی آماده امروزه در بازار های داخلی و خارجی نیز از استقبال گسترده ای برخوردار شده اند و در حال حاضر تمامی محصولات تلاونگ را می توان بصورت اینترنتی از سابت های معتبر و رسمی خریداری کرد.
ناگفته نماند تمامی دان و خوراک تولید شده توسط شرکت تلاونگ زیر نظر استاندارد های جهانی فرموله شده اند و برای طیور پرورشی بسته به نوع و سن و هدف تولید محصول بصورت متفاوتی تولید گشته اند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما