خرید ارزانترین دان برای مرغ های خانگی

انواع مختلفی از ارزانترین محصولات مثل دان مرغ امروزه توسط مراکز تولیدی خوراک به خریداران عرضه می گردند که این محصولات برای مرغ های خانگی مناسب بوده و به بهترین شکل نیازهای شان را تامین می کنند.
امروزه نژادهای گوناگونی از مرغ ها بصورت رسمی یا غیر رسمی در کشور پرورش می یابند که برخی ازین مرغ ها به مرغ خانگی مشهورند و اغلب در روستاها نگهداری می شوند اما همین مرغ ها نیز نیاز به جیره های غذایی خاصی دارند و اگرچه پسمانده های سفره و غذای خودمان یک غذای کامل برای این مرغ ها محسوب می شود اما باید گاهی آنها را با دان های آماده تغذیه نمود ازین رو شرکت های تولیدی دان و خوراک نوعی دان تهیه نموده اند که مخصوص این مرغ هاست و به بهترین شکل مکن نیازهای ضروری مرغ های خانگی را تامین می کنند.

خرید ارزانترین دان برای مرغ های خانگی

نگهداری مرغ های خانگی

مرغ های خانگی یا محلی تخم هایی قهوه ای رنگ می گذارند و این تخم ها بعنوان بهترین تخم مرغ ها در بازار عرضه می شوند در حدی که برخی افراد بصورت گله ای به پرورش مرغ های خانگی مشغولند و به تولید تخم مرغ های مرغوب محلی می پردازند.
برای نگهداری ازین مرغ ها باید از نظر تغذیه به آنها توجه زیادی کرد، بسیاری از روستاییان در منازل خود این نژاد از مرغ ها را دارند اما برای تغذیه مرغ ها به غذاهای اضافی سفره اکتفا نموده اند و با نان خشک آنها را سیر می کنند.
برای پرورش بهتر و برای اینکه مرغ های خانگی بهترین تولید را داشته باشند باید از دان مرغ آماده استفاده نمود که این دان ها در خود تمامی مواد معدنی و پروتئین های لازم را دارند و با ارزانترین قیمت ها قابل خریداری هستند.
دان های یاد شده فاقد آنتی بیوتیک می باشند و با کمک این نوع دان می توان مرغ هایی را با گوشت کاملا ارگانیک پرورش داد.

ارزانترین دان برای مرغ های خانگی

قیمت دان برای مرغ های خانگی

خرید عمده دان برای مرغ های خانگی

ویژگی های دان مرغ های خانگی

سود آوری پرورش مرغ های خانگی

برای راه اندازی یک مرغداری مقرون بصرفه می توانید تجهیزات مرغداری خانگی را از طریق ما خریداری نمایید

 

1

  1. با سلام من حدود ۲۰ عدد مرغ خانگی دارم لطفا مرا در مورد تامین خوراک ارزان قیمت راهنمایی بفرماییدbabakshouraj@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما