آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید آنلاین دان مرغ مرغوب درجه ۱

خرید آنلاین دان مرغ مرغوب درجه ۱

برای خرید دان مرغ با کیفیت مرغوب و درجه ۱ می توانید بصورت آنلاین این محصول را خریداری کنید و برای طیور گوناگون مورد استفاده قرار دهید.
مرغ های پرورشی همچون دام های پرورشی برای اینکه گوشت و تخمی بی نظیر و باکیفیت تولید نمایند می باید بهترین دان و خوراک را تغذیه کرده و از دان مخصوصی استفاده کنند بعنوان مثال اگر مرغ ها از نوع گوشتی اند و در راستای تولید گوشت نگهداری می گردند بهتر است از دان مرغ مخصوص مرغ های گوشتی استفاده کنند.
در حال حاضر دان های عرضه شده در بازار اغلب توسط مراکز تولیدی مشهور و باتجربه تولید می شوند و بصورت آنلاین هم قابل خریداری اند.

دان مرغ مرغوب

دان مرغ زمانی درجه ۱ و مرغوب است که اولاً از سه منبع حیوانی، معدنی و گیاهی در تولیدش بکار رفته باشد، دوما ً نیازهای جسمانی مرغ را برطرف سازد، سوماً به میزان کافی، نه کمتر و نه بیشتر از مواد معدنی در دان استفاده شده باشد.
در این صورت دان مرغ بعنوان یک محصول درجه ۱ شناخته می شود.
منابع گیاهی مثل سبوس یا کنجاله ها و غلات می باشند و منابع حیوانی موادی را شامل می شود که منشا حیوانی دارند مثل پودر گوشت یا ماهی.
منبع معدنی موجود در دان را هم نمک یا آنتی بیوتیک ها و املاح معدنی تشکیل می دهند مثل کلسیم، پروتئین، ویتامین، فسفر، سلنیوم، روی، مس یا آهن.
دان مرغ درجه یک و مرغوب نباید از مواد معدنی بیش از حد برخوردار باشد حتی کم بودن مواد معدنی نیز به مرغ آسیب می زنند بعنوان مثال وجود نمک بیش از حد در دان مرغ را مریض می کند و حتی می کشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بهرام شیبانی مهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09127618720
فیسبوک: sanatmorgh
تلگرام: poultrysystem@
اینستاگرام: danemorgh
پینترست: sanatmorgh
توئیتر: systempoultry
پست الکترونیکی: info@imorqdar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت دان بلدرچین با کیفیت

قیمت دان بلدرچین با کیفیت چند است؟قیمت دان بلدرچین با کیفیت را از چه سایت …

پاسخی بگذارید