تولید و عرضه بهترین دان مرغ اعلا

دان مرغ اعلا امروزه بصورت آماده و در نام های تجاری گوناگون به بازار عرضه می شوند که این محصولات درصد بالایی از نیازهای مرغ را تامین کرده و با بهترین املاح ضروری و مفید تولید می گردند.
دان مرغ محصولی است که برای تولیدش نیاز به مواد معدنی بسیار زیاد دارد و باید در عین خوشمزگی دارای خواص فراوان باشد و مرغ ها بتوانند از آن در جهت تولید بیشتر تخم یا گوشت مصرف کنند.
فرقی ندارد که مرغ ها در چه نوعی باشند، مرغ ها چه گوشتی باشند و چه تخم گذار و یا مولد باید از دان مقوی برخوردار گردند به همین خاطر امروزه برای فرموله کردن دان نرم افزاری وجود دارد که با کمک آن دان مرغ اعلا و بسیار مرغوب تولید و فرموله می گردد و به پرورش دهندگان این امکان را می دهد بدون هیچ زحمتی دان آماده و مقوی را برای طیور پرورشی فراهم آورند.
البته باید این محصولات را از مرکز های عرضه کننده و تولیدی با نام و نشان استاندارد و معتبر تهیه کنید تا از کیفیت بالای دان مطمئن باشید.

تولید دان مرغ

امروزه در خصوص تولید دان اعلا و مرغوب شرکت های زیادی تاسیس شده که درصد بالایی از این مراکز با یک برنامه خاط دان را تولید می نمایند و مواد معدنی را به یک میزان معیین بکار می برند.
دان های آماده مرغ بطور کلی باید از بهترین ماده های خوراکی مملو باشند و در ساخت و تهیه آنها از منابع معدنی، گیاهی و حیوانی استفاده گردد.
همانطور که ما برای رفع نیازهای جسمی به گوشت و تخم طیور نیاز داریم به همان نسبت هم مرغ ها برای رفع نیاز های جسمی شان به مواد معدنی و دان مقوی نیازمندند و تا زمانیکه نتوانند نیازهای جسمی شان را رفع کنند، قادر به تولید تخم باکیفیت نیستند و از نظر گوشت هم هیچ اضافه وزنی ندارند و در نتیجه گوشت کم کیفیت تولید خواهند کرد پس با تولید دان اعلا با بهترین مواد مغذی باعث می شویم که مرغ ها از هر نظر بی نیاز شوند و در نتیجه تولید بهتر داشته باشند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما