تولید دان مرغ اعلا با بهترین مواد

امروزه دان مرغ بعنوان یک محصول با اهمیت فراوان شناخته می شود که بطور غیر مستقیم در سلامت مصرف کنندگان دخیل است و با مواد خوراکی اعلا و بهترین افزودن ها تولید می گردد.
گوشت محصولی است که امروزه عموم مردم از آن مصرف می کنند و بعنوان یک غذای اصلی در بسیاری از رستوران ها یا هتل ها از آن استفاده می نمایند. این محصولات پروتئینه و سرشار از آهن اغلب از مرغ ها بوده چراکه مرغ ها پرجمعیت ترین طیور گوشتی محسوب می شوند ولی برای اینکه گوشت این طیور سالم باشد و با کیفیت اعلا فرآوری شود باید در دوره های پرورشی مرغ ها از دان خوبی استفاده کرده باشند.

دان مرغ و سلامت مصرف کنندگان گوشت

دان مرغ محصولی است که مرغ ها را مصرفش نیازهای اصلی شان را رفع می کنند و با این محصولات خود را سیر می نمایند ولی اگر این محصولات از مواد غیر مجاز تولید شده باشد می تواند برای مصرف کنندگان گوشت ضررهایی را بوجود آورد به بیانی دیگر دان و غذای مرغ های گوشتی بطور غیرمستقیم روی سلامت انسان ها موثرند و بطور مستقیم در سلامت طیور دخیل می باشند بنابراین امروزه این محصولات زیرنظر مراکز معتبر تولید می شود و از مواد اولیه و بهترین منابع غذایی تهیه می گردند.
برخی از مواد بکار رفته در دان که بطور مستقیم سلامت مرغ ها را تضمین می کنند عبارتند از منابع حیوانی، گیاهی و معدنی و همچنین افزودنی های دیگری هم وجود دارند که کیفیت دان را بهتر می کنند و از بیمار شدن مرغ ها جلوگیری بعمل می آورند و به همان نسبت مصرف کنندگان گوشت از آسیب و امراض مربوط به گوشت در امان می مانند.
زمانیکه مرغ ها از دان مرغ استاندارد استفاده کرده باشند به هیچ وجه مریض نمی شوند چراکه دان مرغ اعلا باید از مغذی ترین مواد بهره مند باشد و مرغ با مصرف مواد مغذی از بیماری ها فاصله می گیرد بنابراین ما با خوردن این گوشت های مطمئن علاوه بر تامین نیاز های ضروری مان، سلامت مان را هم حفظ می کنیم.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما