تولید بهترین دان جوجه مرغ استارتر

انواع مختلفی از بهترین دان های موجود در بازار امروزه برای جوجه مرغ های پرورشی تهیه می گردند که بصورت استارتر بوده و مختص جوجه های چند روزه تولید شده اند.
دان و جیره های غذایی مختلفی امروزه در انواع درجات کیفی برای مرغ ها تولید می شوند که برخی ازین محصولات برای جوجه های چند روزه بوده مثل استارتر و برخی هم برای طیور گوشتی در سنین بالا تهیه شده اند مثل دان آماده یا پلت.
بطور کلی دان مرغ محصولی است که هدفش تامین نیاز طیور می باشد و هدف بعدی آن حفظ سلامت طیور از طریق ارائه بهترین مواد معدنی ست.
با توجه به اینکه گوشت مرغ غذای اصلی و پرمصرف ما انسان هاست به همین خاطر تمامی محصولات در ارتباط با آن امروزه با بهترین کیفیت تولید می شوند که دان مرغ نیز یکی از آنهاست و در حال حاضر با بهترین مواد اولیه تولید می گردد.

 دان جوجه مرغ استارتر

برای مرغ ها در سنین مختلف دان هایی مختلف تولید می شوند که دان جوجه مرغ استارتر بخاطر شرایط جسمی و عملیات بلع یا بخاطر سیستم گوارشی خاص شان باید از نوع خاصی دان استفاده کنند که این دان ها دارای فرمولی مملو از پروتئین هستند و تحت عنوان استارتر عرضه می شوند.
دان آماده استارتر نیز خود چندین نوع دارد اما شکل رایج آن محصولی ست سرشار از پروتئین و اسید چرب مفید که با درصدی کربوهیدرات باعث رشد سریع جوجه ها می شود و بطور کلی سلامتی شان را از طریق تامین احتیاجات شان تضمین می نماید.

تولید بهترین دان جوجه مرغ استارتر

امروزه استارتر های مختلفی با هدف پرورش طیور و تولید گوشت یا تخم طیور تولید و فرموله می شوند که با بهترین مواد اولیه گیاهی همچون کنجاله و سبوس یا بهترین منابع حیوانی همچون پودر ماهی تولید شده اند و در آنها بهترین مکمل های معدنی و افزودنی ها بکار رفته اسن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما