توزیع دان مرغ با قیمت عالی

برای مرغ های پرورشی ازجمله مرغ های تخمگذار، گوشتی صنعتی و محلی انواع مختلفی از بهترین دان ها تولید می گردد که با قیمت عالی عرضه شده و با درجه کیفی خوبی توزیع می شوند.
دان مرغ محصولاتی متشکل از سه منبع گیاهی، حیوانی و معدنی هستند که همراه با دیگر افزودنی های ضروری، غذایی مناسب و مقوی برای مرغ ها را تشکیل می دهند. مرغ ها همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین و مهم ترین ذخایر گوشت مصرفی ما انسان ها هستند که زندگی شان وابسته به خوراک خوب می باشد و اگر بهترین دان و غذا را داشته باشند درصد تولید گوشت و تخم شان بیشتر شده و اگر هم از جیره های غذایی بدون کالری و کم پروتئین مصرف کنند تخم و گوشت کم کیفیت تولید می نمایند حتی ممکن است مرغ ها بخاطر مصرف دان نامرغوب دچار بیماری شوند و گله در مرغداری از بین برود.
با این وجود در می یابیم که دان مرغ ارزش بالایی دارد و به همین خاطر است که کارخانه های تولیدی تمامی سعی خود را می کنند تا از مواد اولیه عالی دان تولید کنند.
امروزه این محصولات با مرغوب ترین مواد فرموله می شوند و با قیمت عالی توزیع می گردند.

تولید دان مرغ

امروزه کارخانه های تولید کننده دان مرغ روش های مختلفی را بکار می گیرند تا مشتریان از مواد بکار رفته در دان مطلع گردد بعنوان مثال برخی از مراکز تولیدی بصورت مکتوب روی بسته بندی ها مواد را می نویسند و برخی هم دجداگانه مقدار مواد اولیه و نوع مواد را نگارش می کنند.
بعضی از کارخانه های دیگر هم در این راستا فیلم می گیرند تا مشتریان از وجود مواد مطلع شوند و در عین حال به تولید کننده اعتماد کنند برخی دیگر هم امکان بازدید را آزاد گذاشته اند تا هر خریداری بتواند بصورت آزادانه و زنده از خط تولید دیدن کند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما